![Έλενα Παπαρίζου:Δεν μπορώ να διαγράψω τα δώδεκα χρόνια που έζησα με τον Τόνυ. Επέλεξα να τα ζήσω, τα έκανα όπως τα έκανα και καταλήξαμε ή... καταντήσαμε εκεί - Zinapost.gr Έλενα Παπαρίζου:Δεν μπορώ να διαγράψω τα δώδεκα χρόνια που έζησα με τον Τόνυ. Επέλεξα να τα ζήσω, τα έκανα όπως τα έκανα και καταλήξαμε ή... καταντήσαμε εκεί - Zinapost.gr](https://www.zinapost.gr/wp-content/uploads/2013/07/04/9-1.jpg)
Έλενα Παπαρίζου:Δεν μπορώ να διαγράψω τα δώδεκα χρόνια που έζησα με τον Τόνυ. Επέλεξα να τα ζήσω, τα έκανα όπως τα έκανα και καταλήξαμε ή... καταντήσαμε εκεί - Zinapost.gr
![Έλενα Μακρή-Λυμπέρη: ''Δεν θα γίνω Βασιλάκης Καΐλας για να σταματήσω κακόβουλα σχόλια'' | eirinika.gr Έλενα Μακρή-Λυμπέρη: ''Δεν θα γίνω Βασιλάκης Καΐλας για να σταματήσω κακόβουλα σχόλια'' | eirinika.gr](https://m.eirinika.gr/sites/default/files/styles/ogimage_thumb/public/mak1.jpg?itok=A1bIbsVu)
Έλενα Μακρή-Λυμπέρη: ''Δεν θα γίνω Βασιλάκης Καΐλας για να σταματήσω κακόβουλα σχόλια'' | eirinika.gr
Το Χαμόγελο του Παιδιού - The Smile of the Child - «Το Χαμόγελο του Παιδιού» κινητοποιεί πολίτες και φορείς, προκειμένου να συγκεντρώσει τα απαραίτητα για τα χιλιάδες παιδιά και τις οικογένειές τους
![Όσοι μπορούν, να δώσουν μια ζέστη αγκαλίτσα στα μωράκια που τα έχουν εγκαταλείψει στο μαιευτήριο «Έλενας Βενιζέλου» - ΑμεΑ Care Όσοι μπορούν, να δώσουν μια ζέστη αγκαλίτσα στα μωράκια που τα έχουν εγκαταλείψει στο μαιευτήριο «Έλενας Βενιζέλου» - ΑμεΑ Care](https://i0.wp.com/www.amea-care.gr/wp-content/uploads/2019/08/zesti-mitriki-agkalia-morakia-exoun-egkataleipsei-vrisketai-maieutirio-elenas-venizelou-1-670x400.jpg?fit=670%2C400&ssl=1)